€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech dla fryzjera – fryzjerki w salonie z Radolfzell

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Radolfzell
  • Opublikowany: 31 grudnia 2013 13:00

Zakład fryzjersko kosmetyczny z Radolfzell zatrudni pracowników na stanowisko Fryzjer. Fizyczna praca w Niemczech przy strzyżeniu, farbowaniu dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Fryzjer

Lokalizacja: Radolfzell, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zadania:

  • Pracownik na tym stanowisku będzie zajmował się fryzjerstwem damskim i męskim.
  • Do zadań należeć będzie: farbowanie, strzyżenie, układanie włosów, dbanie o utrzymanie czystości w miejscu pracy.
  • Obowiązkiem mogą być inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie szkoleń i doświadczenie w wizażu
  • kreatywność, umiejętność dobierania kolorów
  • zaangażowanie, pasja do pracy
  • koniecznie wykształcenie zawodowe kierunkowe

Oferta:

  • Zatrudnienie u Niemieckiego pracodawcy
  • umowa na niemieckich warunkach na czas nieokreślony
  • zapewnione zamieszkanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji w języku niemieckim na adres:
borys-personal@gmx.de

Jeżeli mają państwo jakieś pytania prosimy o kontakt telefoniczny: 004915163868663

źródło: http://www.praca4u.net/fryzjer-fryzrerka-praca-na-staly-czas-id202413.html

ID ogłoszenia: 60752c145f8b7fd3