€ 10 euro brutto/h

Praca w Niemczech budowa od zaraz rozbiórki bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 26 października 2016 21:18

Atrakcyjna oferta zatrudnienia dla budowlańców bez znajomości języka. Praca w Niemczech na budowie dostępna od zaraz na terenie Berlina przy rozbiórkach oraz demontażu.

Stanowisko: pracownik budowlany przy rozbiórkach

Lokalizacja: Berlin

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10 euro za godzinę brutto plus dieta w wysokości 15 euro za każdy dzień pracy

Opis stanowiska:

  • praca polega na wykonywaniu zadań związanych z rozbiórkami budowlanymi – burzenie ścianek, demontowanie okien, drzwi i armatury
  • do obowiązków pracownika należy również kucie kafelków oraz wycinanie elementów metalowych
  • inne prace zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie doświadczenia potwierdzonego w dokumentacji
  • brak uzależnień
  • niekaralność
  • sprawność i siłą fizyczna
  • umiejętność obsługi urządzeń używanych przy wyburzaniu m.in. młota udarowego oraz diaxa
  • mile widziane posiadanie własnego auta

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony –  2-3 miesiące
  • niedrogie miejsce do zamieszkania niedaleko pracy w cenie 120 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie
  • transport do pracy oraz potrzebne narzędzia

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z podaniem nr. ref.: rozbiorki-berlin/11/16. Prosimy o umieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-w-budownictwie-przy-rozbiorkach-berlin/

ID ogłoszenia: 2695811041da74db