€ 3000 - 4000 euro miesięcznie brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka tester leków od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 25 maja 2016 19:59

Bardzo atrakcyjna oferta pracy w Niemczech przy testowaniu leków. Zatrudniamy od zaraz, również bez znajomości języka, w laboratorium z Monachium. Zakwaterowanie i wyżywienie jest zagwarantowane na miejscu.

Stanowisko: tester leków.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 3000-4000 euro za miesiąc.

Wolne wakaty: 30.

Start: czerwiec 2016.

Długość kontraktu: pół roku.

Opis stanowiska:
jest to praca dla osób zdrowych i bez nałogów. Pracownik przeprowadza się na 6 miesięcy do uzdrowiska w okolicach Monachium, gdzie ma zrobioną serię badań wstępnych i stale przebywa pod kontrolą lekarską. Osobie zatrudnionej podawany jest badany lek lub placebo (pracownik nie wie jaki typ leku dostaje). Następnie do obowiązków należy codzienne wypełnianie ankiet na temat samopoczucia i czy odczuwalne są skutki przyjmowania leku. Poza badaniami i wypełnianiem ankiet pracownik ma czas wolny, w którym może korzystać z rekreacji na terenie ośrodka.

Wymagania:

  • bardzo dobry stan zdrowia;
  • brak chorób przewlekłych;
  • całkowity brak nałogów;
  • gotowość do pozostania w Niemczech na pół roku;
  • odpowiedzialność;
  • przestrzeganie regulaminu uzdrowiska;
  • zgoda na wykonywanie kompleksowych badań diagnostycznych na początku i na końcu zlecenia(krwi, obrazowych itp.);
  • zgoda na podpisanie klauzuli poufności;
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
  • dostęp do licznych atrakcji;
  • opiekę lekarzy i pielęgniarek;
  • wysokie zarobki, nawet 4000 euro miesięcznie;
  • możliwość podjęcia współpracy również przy innych testach leków.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres mailowy:

medical@tech-center.com

W wiadomości muszą znaleźć się następujące informacje:

imię i nazwisko;
wiek;
stan zdrowia;
przebyte choroby;
przyjmowane leki.

Konieczna jest również tradycyjna klauzula zezwalająca na wykorzystanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-testach-lekow-w-monachium-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 351574567b359abb

4 komentarze na “Praca w Niemczech bez znajomości języka tester leków od zaraz Monachium”

  1. Jestem zainteresowany waszą ofertą .
    Sergiusz Mazurek
    wiek 47 lat

    stan zdrowia – bardzo dobry
    Nie przyjmuję żadnych leków

  2. Robert Stępak na 1 czerwca 2016 @ 08:53

    Jestem zainteresowany podaną ofertą muj stan zdrowia jest bardzo bobry bez nalogow nie przyjmuje żadnych leków z powarzaniem Robert Stępak

  3. Witam mam 26 lat bez nalogiw stan bardzo dobry nie przyjmuje żadnych leków

  4. hey jestem zainteresowana mam 32 lata stan zdrowia bardzo dobry ,bez nałogów ,farmaceutka mieszkam w Monachium ……..