€ 2000 brutto miesięcznie

Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na magazynie napojów 2019 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 26 stycznia 2019 21:42

Propozycja oferty pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na magazynie z napojami. Ogłoszenie 2019 bez znajomości języka. Pracodawca z Dortmundu zapewnia zakwaterowanie odpłatnie oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 2000 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zmówień zgodnie z aktualnie dostępną listą;
  • obsługiwanie wózka widłowego oraz skanera ręcznego (jest możliwość ustawienia skanera na obsługę w języku polskim).

Wymagania:

  • samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • umiejętność pracy indywidualnie oraz w grupie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • do wglądu zaświadczenie o niekaralności;
  • samodyscyplina;
  • punktualność;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • szkolenie pracownicze i wsparcie na miejscu;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 250 Eur miesięcznie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dofinansowanie zarówno do posiłków, jak i siłowni.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem swojej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Dortmund/01/2019”.

Neue Arbeit GmbH

Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-dortmund-2/

ID ogłoszenia: 5575c4cc4cb17af2