€ do ustalenia

Praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie przy pakowaniu Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2015 17:36

Magazyn z artykułami spożywczymi zatrudni pracowników do zbierania i pakowania towaru. Ogłoszenie pracy w Niemczech – Ulm od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz magazynowy

Nr referencyjny: 03/2015KO

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za zbieranie zamówień oraz przygotowanie do wysyłki.
  • Do zadań należeć będzie zdejmowanie towarów z półek zgodnie z zamówieniem klienta.
  • Inne prace przydzielone przez przełożonego np.: rozładunek i załadunek oraz dbanie o porządek.

Profil kandydata:
Osoba do roku życia, doświadczona w pracy na podobnym stanowisku. Niezbędne cechy to pracowitość, rzetelność oraz odpowiedzialność.

Oczekiwania:

  • koniecznym warunkiem jest posiadanie doświadczenia w pracy przy komisjonowaniu za pomocą skanerów, monitorów lub systemu słuchawkowego
  • duża motywacja
  • samozaparcie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość niemieckich liczebników do 1000
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • preferowane osoby które mogą zabrać swoje auto do pracy w Niemczech
  • mile widziane niemieckie uprawnienia na wózki widłowe niskiego składowania z platformą

Zapewniamy:

  • praca na podstawie legalnej, niemieckiej umowy na czas nieokreślony
  • bardzo dobre warunki pracy
  • zapewnione zamieszkanie
  • wsparcie polskiego koordynatora
  • zapewnione przeszkoleni z obsługi wózków niskiego załadunku oraz z obsługi systemu magazynowego
  • zapewnione są dodatki za nadgodziny oraz pracę na zmianie nocnej
  • możliwość przeszkolenia w celu zdobycia uprawnień na wózki widłowe
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na poniżej podany adres:

  • adam.goik@wsm-personal.de

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-pakowacz-niemcy-2716149.html

ID ogłoszenia: 171551d35c55499a