€ 11,50 €/h +prowizje +napiwki

Praca w Niemczech bez znajomości języka kierowca kat.B-dostawca pizzy od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 13 lipca 2020 13:27

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie we włoskiej restauracji z Hamburga bez języka jako dostawca pizzy. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 11,50 Eur brutto na godz. + prowizje i napiwki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca we włoskiej restauracji jako dostawca;
  • pracownik będzie rozwoził zamówienia na świeże dania gotowe;
  • ważne jest, aby pracownik utrzymywał dobre kontakty z klientami;
  • do obowiązków będzie należało pobieranie opłat, a także wydawanie reszty i paragonów.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć uczenia się języka niemieckiego i najpierw pracownik musi przyswoić 100 niemieckich zwrotów;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • punktualność;
  • solidne i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • umiejętność szybkiego liczenia w pamięci.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 150 Eur na mc od osoby;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę;
  • elastyczny grafik;
  • ubezpieczenie;
  • służbowy samochód do rozwożenia dostaw – typu skoda citigo, vw up, a do tego kartę paliwową oraz służbowy telefon;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu wiadomości: Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-kierowca-kat-b-dostawca-pizzy-hamburg-2020/

ID ogłoszenia: 1295efcb9f421f63