€ 1700 netto/mc

Praca w Niemczech bez znajomości języka jako pomoc kuchenna od zaraz Bochum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bochum
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2023 22:15

Dla pomocy kuchennej aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w restauracji z Bochum bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe organizował będzie pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Bochum.

Wynagrodzenie: 1700 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pomocnik w kuchni międzynarodowej;
  • zadaniem będzie codzienne wspieranie kucharzy;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • przygotowywanie dań;
  • przygotowywanie składników;
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pracowitość;
  • szybkie tempo.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę;
  • darmowe zakwaterowanie i wyżywienie;
  • pracę na pół roku z opcją stałej pracy;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • ubezpieczenie;
  • urlop wypoczynkowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Pomoc kuchenna w restauracji, Bochum – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-jako-pomoc-kuchenna-od-zaraz-w-bochum/

ID ogłoszenia: 2156449916216c12