€ 8,50 euro brutto

Praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu na magazynie Buggingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Buggingen
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2014 23:27

Magazyn z Buggingen zatrudni pracownika na stanowisko pakowacza. Niemcy praca aktualna przy zbieraniu zamówień i pakowaniu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja pracy: Buggingen

Wynagrodzenie: stawka godzinowa w wysokości 8,50 euro/h plus dodatki za przejazdy

Oferta bez znajomości języka niemieckiego

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień i ich pakowanie.
  • Do zadań należeć będzie również komisjonowanie produktów.
  • Praca odbywać się będzie na magazynie firmy wysyłkowej z artykułami elektronicznymi oraz biurowymi

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolność do pracy w grupie
  • motywacja i zaangażowanie
  • odpowiedzialność
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • zamieszkanie zapewnione wraz z pełnym pakietem socjalnym

Aplikacja:
Osoby które zainteresowane są tą ofertą pracy proszone sa o przesłanie zgłoszenia zawierającego:

  • CV
  • zdjęcie całej sylwetki na jednolitym tle. Prosimy o poważne podejście do tematu i nie przesyłanie nam zdjęć z wakacji, z rękami w kieszeni, w okularach przeciwsłonecznych

na adres: logistyka@euro-labora.com, w tytule koniecznie prosimy o wpisanie numeru referencyjnego: PAK/2014/DE

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/pakowacz_i484

ID ogłoszenia: 83533feb375caf5

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu na magazynie Buggingen”

  1. Witam Serdecznie jestem zainteresowany ogłoszenie. Jestem w wieku 20 lat. Właśnie ukończyłem szkole technikum. Znajomość języka angielskiego podstawowa. Znajomość przepisów BHP. Nie posiadam żadnych nałogów . Chętnie podejmę dodatkową pracę. Nie boje sie pracy fizycznej. Prawo jazdy kat.B. Tel. 665-332-721