€ 13,50 brutto/h

Praca w Niemczech bez języka pakowanie kosmetyków samochodowych od zaraz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Opublikowany: 16 maja 2022 22:25

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zatrudnienie w fabryce z Ulm dla pakowaczy bez języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Ulm.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca w charakterze pakowacza;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • ustawianie urządzeń;
  • zdejmowanie z linii produkcyjnej gotowych produktów.

Wymagania:

  • energiczność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenia jako pakowacz;
  • zdyscyplinowanie;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • uczynność i pracowitość;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • komplet odzieży służbowej;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • płatny urlop;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby;
  • próbną niemiecką umowę o pracę z opcją jej przedłużenia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia (mogą być w języku polskim) można wysyłać na adres e-mail:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-jezyka-pakowanie-kosmetykow-samochodowych-ulm-2022/

ID ogłoszenia: 8636282ae120c8ee