€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez języka na budowie remonty-wykończenia od zaraz Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesbaden
  • Opublikowany: 7 maja 2020 20:22

Firma z Wiesbaden szuka chętnych budowlańców do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz na budowie bez języka przy remontach i wykończeniach z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Wiesbaden.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał prace budowlane przy remontach i wykończeniach;
  • zadaniem będzie również montowanie okien dachowych, płyt z karton gipsu;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • pracowitość;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • wyższe stawki wynagrodzenia dla osób ze znajomością języka;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki w każdym miesiącu;
  • umowę;
  • ubezpieczenie;
  • opcję pracę w systemach;
  • na miejscu darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy jako budowlaniec w Niemczech proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 735 933 892

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-bez-znajomosci-jezyka-wykonczenia-wiesbaden/

ID ogłoszenia: 3175eb42f3ca57d3