€ od 8,50 Euro/godzinę brutto

Praca w Niemczech Bayern na magazynie od stycznia 2014 dla kobiet i mężczyzn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bayern
  • Opublikowany: 1 grudnia 2013 22:30

Producent tworzyw sztucznych poszukuje pracowników fizycznych na magazyn z Bayernu. Praca w Niemczech od stycznia 2014 przy rozładunku i załadunku dla kobiet i mężczyzn oraz kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Bayern

Termin: wyjazd do pracy od 13.01.2014

Wynagrodzenie: od 8,50 do 12,06 Euro/godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • Do zadań pracowników należeć będzie rozładunek i załadunek towarów, odpowiednie magazynowanie i przechowywanie produktów.
  • Do obowiązków należeć będzie zbieranie i kompletowanie zamówień, pakowanie towaru.
  • Pracownik będzie miał obowiązek kontrolować jakość produktów.

Wymagania:

  • język niemiecki znajomość na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym 6 dni tygodniowo,
  • posiadanie licencji na wózki widłowe
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłuższy okres
  • pracowitość, dobra kondycja
  • punktualność, sumienność,
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B oraz auto

Oferta:

  • zatrudnienie w niemieckiej firmie
  • niemieckie warunki pracy
  • dla pracowników zapewnione 151 h pracy miesięcznie
  • pracowników obowiązują dodatkowo płatne niedziele, zmiany nocne oraz święta
  • zakwaterowanie kosztuje 150euro- są to pokoje 2 osobowe. Nie jest to opcja konieczna- pracownik może zorganizować sobie zamieszkanie prywatnie
  • składki na ubezpieczenie i emerytalne

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: info@ep-personal.pl

Więcej informacji Izabela Leska: 71 79 40 138

źródło:http://www.mypolacy.de/ogloszenia/magazynier-wozki-widlowe/magazynier-nr-15110-,558416.html

ID ogłoszenia: 157529a50104ba5c

5 komentarzy na “Praca w Niemczech Bayern na magazynie od stycznia 2014 dla kobiet i mężczyzn”

  1. tomek2812 na 2 grudnia 2013 @ 08:27

    Witam! jestem zainteresowany Państwa ofertą, pytanie: j. komunikatywny jest obowiazkiem czy podstawowy wystarczy?

  2. prosze o kontakt Kamila270823@gmail.pl

  3. Jestem zainteresowany tą ofertą . Posiadam uprawnienia na wózki widłowe . Mój nr. tel. 503074504 .

  4. Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy. Posiadam certyfikat do obsługi wózków widłowych oraz prawo jazdy.

  5. Witam,jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt 015163213407 pozdrawiam Piotr.