€ 7,80 euro brutto

Praca w Niemczech 2015 bez znajomości języka na produkcji zabawek Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 27 listopada 2014 00:02

Aktualna propozycja pracy w Niemczech od zaraz na produkcji w fabryce zabawek. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka przy montażu elementów plastikowych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Termin: od zaraz!

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Zarobki: 7,80 euro brutto

Obowiązki:

  • ręczne składanie części plastikowych zabawek
  • kontrolowanie jakości oraz poprawianie tak aby spełniały normy zakładowe
  • pakowanie gotowych produktów w opakowania plastikowe z dołączeniem instrukcji itp.

Oczekiwania:

  • sprawność manualna, duża precyzyjność
  • spostrzegawczość
  • zwracanie uwagi na szczegóły
  • drobiazgowość, dokładność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech w trybie pilnym
  • elastyczność godzinowa – brak problemów z pracą po godzinach
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • stawkę godzinową w wysokości 7,80 euro brutto na godzinę i jest to stawka po odliczeniu kosztu zamieszkania
  • pomoc w zorganizowaniu dokumentów i spraw urzędowych
  • praca na 3 miesiące
  • zatrudnienie zgodne z niemieckimi warunkami

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z nagłówkiem: „GB/78/2014” i z załączonym CV na adres: ganztags-beruf@ok.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-zabawek-bez-jezyka-2015-kolonia/

ID ogłoszenia: 806547637610bf74

3 komentarze na “Praca w Niemczech 2015 bez znajomości języka na produkcji zabawek Kolonia”

  1. jestem zainteresaaowany panstwa oferta pracy i gotowy do wyjazdu prosze o kontakt 609 399 193

  2. Moj nr 796658576 jestem zainteresowana od zaraz.Kasia

  3. Jestem zainteresowana ta oferta od zaraz 664726375