€ IGZ + dodatki

Praca przy malowaniu w Niemczech na produkcji (malarz)

  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 2 października 2012 20:53

Niniejsza oferta pracy w Niemczech dla malarza przy pracy na produkcji w Niemczech została zamieszczona przez agencję pośrednictwa pracy w Niemczech „Zeitmann”:

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy produkcyjnej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Malarz do pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria

Obowiązki:
– Malowanie gotowych prefabrykatów betonowych i metalowych (elementów do budowy garaży)

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy na stanowisku malarza,
– Chęć do podjęcia pracy w Niemczech,
– Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
– Zdolności manualne,
– Mile widziane osoby z własnym samochodem (rozpatrywane w pierwszej kolejności).

Oferujemy:
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich (na długi okres czasu),
– Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
– Profesjonalną pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
– Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:
– CV (mile widziane CV w języku niemieckim),
– Świadectwo ukończenia szkoły zawodowej/technikum,
drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Malarz/Niemcy.

Kontakt: 12 357 69 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

ID ogłoszenia: 956506b4df2aedf7

2 komentarze na “Praca przy malowaniu w Niemczech na produkcji (malarz)”

  1. Sebastian i Mateusz na 16 grudnia 2012 @ 16:04

    Witam serdecznie,
    wraz z kuzynem jesteśmy zainteresowani praca w tej firmie. Mamy po 27 lat i dotychczas pracowaliśmy na odpowiedzialnych stanowiskach jako kierowca/magazynier i manager z swoją grupą ludzi. Szybko nawiązujemy kontakty z ludźmi, potrafimy pracować w zespole jesteśmy uczciwi i z łatwością wykonujemy każde z powierzonych nam zadań. Posiadamy wykształcenia średnie i znajomość j.Niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
    Prosimy o kontakt tel. 725-009-786

    Z poważaniem
    Sebastian Nadobnik
    Mateusz Wejman

  2. zbyszek2104 na 14 stycznia 2013 @ 10:15

    Jestem zainteresowany pracą od 01.06.2013r na dowolny okres, posiadam doświadczenie w brańży motoryzacyjnej, budowlanej, malarskiej, posiadam własny transport, prawo jazdy kat.A,B,C ,wykształcenie wyższe, ubezpieczenie zdrowotne- emeryt, B.dobry stan zdrowia, chęci i motywację do pracy