€ akord

Praca Niemcy zbiory truskawek, szparagów na wakacje 2014 dla studentów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brandenburgia
  • Opublikowany: 20 grudnia 2013 02:56

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek w gospodarstwie (Brandenburgia). Oferta dla studentów od kwietnia 2014. Nie wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy do zbioru owoców
Miejsce pracy: Brandenburgia, Niemcy
Zarobki: wynagrodzenie na akord

Zadania:
– zbieranie owoców truskawek z upraw polowych otwartych
– preselekcja owoców zepsutych, niedojrzałych
– pakowanie truskawek do pojemników
– możliwe również zbiory szparagów

Praca w wymiarze ok 6 godzin dziennie – istnieje możliwość realizacji nadgodzin (2 godziny na dobę dodatkowo). Minimum 5 dni pracy w tygodniu.

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych przy plantacji. Pracownik będzie miał do dyspozycji sypialnie, węzeł sanitarny oraz mały aneks kuchenny.

Istnieje możliwość pracy dla par i grup osób.

Koszty mieszkania wynoszą 3 euro za dobę. Możliwe wyżywienie w kwocie 2 euro za dobę.

Gospodarstwo znajduje się w Niemczech w kraju związkowym Brandenburgia. Powierzchnia uprawna wynosi 30 ha. Gospodarstwo uprawia głównie truskawki, ale również szparagi.

Prosimy o kontakt drogą mailową w języku niemieckim na adres: spargelhof-mehnert@gmx.de.

ID ogłoszenia: 78552b3aea38cf46

5 komentarzy na “Praca Niemcy zbiory truskawek, szparagów na wakacje 2014 dla studentów”

  1. Składam aplikacje na 23 grudnia 2013 @ 17:50

    Witam. Mam na imię Adrian i wraz kolegami szukamy pracy. Jesteśmy młodymi ambitnymi ludźmi w przedziale wiekowym 20-21 lat. Mamy doświadczenie w pracy za granicą jak również w zbiorach. Nie mamy nałogów. Pozdrawiamy i czekamy na kontakt.

  2. Witam, nazywam sie agata, mam 20 lat, jestem studentką. Nie mam zadnych nałogow. przez 9 lat uczylam sie jezyka niemieckiego. jestem zainteresowana ofertą, prosze o kontak.

  3. Witam, nazywam się Mateusz, mam 20 lat, jestem studentem. Jestem osobą kulturalną, bez nałogów. Jestem zainteresowany wyjazdem, proszę o kontakt.

  4. Witam jestem zainteresowany Oferta pracy. Mam 22 lata jestem uczciwy i pracowity. Bez nałogów. nr 665 592 351

  5. rafal1994r na 25 lutego 2014 @ 15:51

    Witam,

    Jestem zainteresowany ofertą.

    Email: rafal1994r@op.pl

    Pozdrawiam.