€ do ustalenia

Praca Niemcy w restauracji Berlin dla pomocy kuchennej od zaraz bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 24 maja 2015 20:53

Restauracja z Berlina zatrudni od zaraz osobę na stanowisko pomoc kuchenna. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wsparcie prac kucharza – przygotowywanie półproduktów lub co łatwiejszych dań czy dodatków.
  • Do zadań należeć będzie zmywanie naczyń ręczne oraz za pomocą zmywarek.

Oczekiwania:

  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • szybkie tempo pracy
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • sprawne przyswajanie wiedzy
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę dla kobiet
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość podjęcia zatrudnienia bez znajomości języka niemieckiego
  • praca na 3 miesiące, dla najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • zapewnione szkolenia – z BHP oraz wprowadzające

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania dokumentów aplikacyjnych na niżej podany adres:

  • ganztags-beruf@eclipso.de z dopiskiem: 025/006/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-pomoc-kuchenna-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 432555f1540aa960