€ do uzgodnienia

Praca Niemcy w budownictwie murarz Saarbrücken od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Saarbrücken
  • Opublikowany: 8 września 2013 21:52

Firma z branży budowlanej poszukuje pracowników na stanowisko murarz. Praca w Niemczech w budownictwie od zaraz z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Murarz

Miasto: Saarbrücken

Zadania: polegają na wykonywaniu prac typowo murarskich np: na wykonywaniu ścian oraz wykończeń tynkowych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiednie wykształcenie
  • roczne, udokumentowanie doświadczenie na stanowisku murarza
  • posiadanie własnego auta oraz prawa jazdy
  • UWAGA: Warunkiem koniecznym aby podjąć tą pracę jest: znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Oferta:

  • satysfakcjonującą płacę
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie
  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • odprowadzanie składek
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie
  • oferujemy pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem
  • pomoc przy Kindergeld

Aplikacja:
CV w języku niemieckim prosimy przesłać na poniższy adres:
rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Murarz/Niemcy

źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/murarz-ze-znajomoscia-jezyka-niemieckiego-2015691.html

ID ogłoszenia: 744522c4de1c0e0b