€ w zależności od doświadczenia

Praca Niemcy sprzedawca w sklepie mięsnym (Ludwigsburg)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ludwigsburg
  • Opublikowany: 8 września 2013 21:11

Firma z branży gastronomicznej szuka sprzedawcy z doświadczeniem do sklepu mięsnego w Ludwigsburg. Oferta pracy w Niemczech ze znajomością języka niemieckiego.
Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.
Aktualnie poszukujemy kandydatów chcących rozwijać swoje umiejętności oraz pogłębiać dotychczas zdobyte doświadczenie.

Sprzedawczyni w sklepie

Wymagania:
– doświadczenia w pracy na stanowisku sprzedawczyni w sklepie
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
-sumienność, pracowitość i odpowiedzialność
– chęć długotrwałej współpracy

Oferujemy:
– Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
– Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, umiejętności zawodowych oraz znajomości języka niemieckiego
– Zakwaterowanie lub pomoc w znalezieniu mieszkania
– stabilne zatrudnienie
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

Obowiązki:
-sprzedaż mięsa oraz wędlin
-pomoc w obsłudze przyjęć, niewielkich imprez okolicznościowych
– catering

Jak przygotować CV
– Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w języku polskim (mile widziane w języku niemieckim)
– Wyszczególnienie miejsc pracy w branży budowlanej wraz z wykonywanymi zadaniami
– CV prosimy przesłać na adres hotel@holbern.pl wpisując w tytule: Sprzedawca/09/2013

ID ogłoszenia: 89652298a2890187