€ 8,55 euro brutto / godzina

Praca Niemcy sprzątanie Monachium bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 9 września 2013 22:41

Cukiernia z Monachium w Niemczech poszukuje pracowników do sprzątania. Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce: Monachium

Wynagrodzenie: 8,55 euro brutto / godzina

od kiedy: Praca od zaraz

Zadania:

  • Do zadań należy wszelka praca przy sprzątaniu w cukierni. Konkretniej mycie podłóg, okien, toalet, sprzątanie pomieszczeń służbowych.

wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • uczciwość
  • pracowitość

Oferta:

  • 6 miesięczny okres próbny
  • znalezienie zakwaterowania we własnym zakresie
  • Wynagrodzenie 8,55 euro brutto / godzina. Miesięcznie ok 1000 euro
  • 40 godzinny tydzień pracy
  • Praca 8 h dziennie plus 45 minut przerwy- od 10-18.45

Aplikacja
CV w języku niemieckim i zdjęciem prosimy przesyłać na mail: ewa.bembnista@gmail.com [ogłoszenie nie aktualne]

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sprzatanie-pomoc-domowa/sprzatanie-w-cukierni-pod-monachium,506052.html

ID ogłoszenia: 329522e39ae213ff

5 komentarzy na “Praca Niemcy sprzątanie Monachium bez znajomości języka od zaraz”

  1. Danielewicz Elżbieta na 11 września 2013 @ 17:09

    Odpowiadają mi warunki, spełniam wszystkie kryteria, jestem dyspozycyjna od zaraz.
    Mój telefon to: +48 504506036
    Proszę na wstępie powiedzieć „w sprawie pracy w Niemczech” ponieważ jest to również mój prywatny telefon.
    W razie czego mogę przesłać CV.
    Pozdrawiam

  2. Jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem prosimy o kontakt 697-817-016

  3. Witam, jestem zainteresowana tą ofertą , spełniam wszystkie zgłoszone kryteria i mogę zacząć prace od zaraz .proszę o kontakt na telefon 518319341

  4. Witam serdecznie, jestem zainteresowana Państwa ofertą.
    Jestem w stanie podjąć pracę od zaraz.
    Mój nr. telefonu oraz adres mail:
    782 146 810
    vernis.wroclaw@onet.pl

  5. potrzebuje pracy chętnie do sprzątania bez znajomości języka