€ 1200 brutto

Praca Niemcy sprzątanie dla kobiet bez języka od zaraz w Gromitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gromitz
  • Opublikowany: 20 czerwca 2013 01:50

Firma z Gromitz poszukuje od zaraz kobiet do fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem na terenie Niemiec. Ogłoszenie dotyczy stałego zatrudnienia.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Gromitz, Niemcy
Wynagrodzenie: 1200 euro brutto

Obowiązki:
Do zadań pracownika będzie należała praca fizyczna taka jak – sprzątanie apartamentów, mieszkań oraz obiektów sanitarnych. Jest to prosta praca nie wymagająca doświadczenia.

Praca legalna podpisywana z Niemiecką firmą bezpośredni w oparciu o umowę Niemiecką na czas nie określony (praca stała).

Osoby zainteresowane ofertą proszę przesyłać zgłoszenia w postaci CV wraz z aktualnym zdjęciem (w formacie PDF) na poniższy adres email:

joanna-l@t-online.de

Oferta pochodzi ze strony praca4u.net

ID ogłoszenia: 45351c2558cbb2ce

4 komentarze na “Praca Niemcy sprzątanie dla kobiet bez języka od zaraz w Gromitz”

  1. JESTEM ZAINTERESOWANA OFERTĄ PRACY – E MAIL fado45@wp.pl lub nr telefonu 508396620
    Dyspozycyjna, dobra kondycja fizyczna, gotowość wyjazdu od zaraz na dłuższy czas.
    Pozdrawiam
    Beata

  2. Barbara123 na 27 czerwca 2013 @ 08:49

    Jestem bardzo zainteresowana pracą. Mogę zacząć od sierpnia. Jestem dyspozycyjna, mam prawo jazdy (10 lat).
    Pozdrawiam.
    Barbara.

  3. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy E-MAIL malgorzatach67@gmail.com
    telefon 534381387
    Dyspozycyjna, dobra kondycja fizyczna, gotowość wyjazdu od zaraz .
    Pozdrawiam Małgorzata

  4. Agata Domin na 28 czerwca 2013 @ 10:24

    Witam.Dyspozycyjna, dobra kondycja fizyczna, gotowość wyjazdu od zaraz .Bardzo mi zależy na tej pracy pracowałam przez 17lat w hotelu jako pokojowa sprzątaczka prosiła bym o bardzo poważne rozpatrzenie E-meil :Agatadomin1234@wp.pl