€ 2400-2800 brutto

Praca Niemcy – serwisant przenośników taśmowych od zaraz Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erfurt
  • Opublikowany: 22 lipca 2013 00:28

Firma z Erfurtu poszukuje od zaraz pracowników chętnych do pracy w Niemczech na stanowisko serwisant przenośników taśmowych. Oferta przy montażu oraz konserwacji przenośników dla  osób z wykształceniem technicznym oraz komunikatywną znajomością języka.

Naszym klientem jest niemiecka firma, producent i dostawca elementów w technice transportu bliskiego (taśmy transportujące). Działania firmy sięgają od doradztwa i obsługi klienta, do montażu, wdrażania urządzeń oraz ich serwisowania zarówno u klientów niemieckich, jak i zagranicznych.

W związku ze zwiększającą się ilością odbiorców, firma poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko: Serwisant przenośników taśmowych

Miejsce pracy: Erfurt, Niemcy

Wymagania:
– wykształcenie techniczne
– kilkuletnie doświadczenie w konserwacji i montażu urządzeń taśmowych
– doświadczenie w wulkanizacji taśm
– j. niemiecki i angielski poziomie dobrym (komunikacja z klientami zagranicznymi)
– gotowość do relokacji do Niemiec i częstych podróży służbowych
– prawo jazdy B

Opis stanowiska:
– montaż oraz prace konserwacyjne u klientów Niemieckich oraz zagranicznych (A, CH, F)
– montaż taśm transportujących oraz ich wulkanizacja
– możliwość nadgodzin, może zdarzyć się praca w weekendy

Pracodawca oferuje:
– zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji (2400 – 2800 euro brutto)
– umownie przewidziane diety podczas wyjazdów służbowych (wg. taryfy)
– zakwaterowanie na przyjazd pracownika

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres rekrutacja@holbern.pl wpisując w tytule nazwę stanowiska Serwisant przenośników taśmowych/07/2013

ID ogłoszenia: 48451e922771d341