€ do ustalenia

Praca Niemcy przy wykładaniu towaru market Lubecka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubecka
  • Opublikowany: 6 października 2013 22:29

Oferta zatrudnienia od zaraz w markecie w Lubecku dla pracowników fizycznych. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Lubecka, Niemcy

Płaca: do ustalenia

Zadania:

  • Praca w markecie przy dopełnianiu towarów na półkach, kontrola jakości towaru- sprawdzanie terminu przydatności oraz dbałość o ład i porządek.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
Oferta:
  • zamieszkanie
  • dodatek socjalny na dzieci

Aplikacja:

  • Chętnych zapraszamy do aplikacji na adres:

biuro@rzkancelaria.eu

źródło: http://www.pracazagranica123.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-wykladaniu-towaru-w-lubecka-market/

ID ogłoszenia: 71152515ae4540bc