€ do uzgodnienia

Praca Niemcy sprzątanie w Monachium – pokojówka bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 1 września 2013 23:55

Hotel z Monachium aktualnie zatrudni pracowników do sprzątania. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla pokojówek bez doświadczenia. Wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: pokojówka

Miasto: Monachium

Zadania:
Dbanie o porządek w hotelu w Monachium. Praca polega na porządkowaniu pokoi gościnnych, korytarzy i pomieszczeń służbowych według grafiku. Do zadań będzie należało zgłaszanie ewentualnych usterek, uzupełnianie mini barów, dbanie o narzędzia pracy, składanie codziennych raportów z pracy oraz zarządzanie ubraniami gości z różnych serwisów. Praca odbywa się w systemie zmianowym

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
dokładność oraz drobiazgowość
pracowitość i sumienność
uczciwość

Oferta:
pomoc przy organizowaniu formalności
zagwarantowane zakwaterowanie
dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
CV prosimy przesyłać na adres: polskihr.74879@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pokojowka-w-monachium-id191038.html

ID ogłoszenia: 4995223966c663f7