€ 7 euro netto godzina

Praca Niemcy przy sprzątaniu hali dla par Hamm bez doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamm
  • Opublikowany: 29 września 2013 23:14

Hala produkcyjna z Hamm aktualnie poszukuje pracowników fizycznych. Możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu bez doświadczenia, możliwa dla par.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce: Hamm

Wynagrodzenie: 7 euro netto godzina

Możliwość pracy dla par

Zadania:

  • Praca polega na sprzątaniu hali produkcyjnej.
  • oferta skierowana do kobiet lub mężczyzn. Możliwość zatrudnienia par

Wymagania:

  • język niemiecki znajomość dobra
  • sumienność, odpowiedzialność, pracowitość
  • własny pojazd
  • posiadanie lub chęć założenia konta walutowego

Oferujemy:

  • zamieszkanie na koszt pracodawcy
  • płaca w wysokości 7 euro netto godzina
  • praca na pełny etat

Aplikacja:

  • Prosimy o kontakt:
  • telefonicznie: 511 063 296
  • e-mailowo: iza@elite-personalpartner.pl

źródło: http://pracawita.pl/oferta-pracy,148169,sprzatanie-hali-produkcyjnej-w-hamm-i-okolice.html

ID ogłoszenia: 4585248a7b0edc9d