€ 13,25 - 16,50 brutto/h

Praca Niemcy przy sprzątaniu domów i mieszkań z podstawowym j. niemieckim od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2020 15:22

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Dortmundzie przy sprzątaniu domów i mieszkań z podstawowym j. niemieckim. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wynagrodzenie: 13,25 – 16,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy samodzielnym sprzątaniu domów i mieszkań;
  • będą do zlecenia jednorazowe oraz regularne;
  • ważne jest dbanie o prawidłowe relacje z klientami;
  • pracownik będzie wykonywał typowe prace, takie jak: odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie kuchni i łazienek, ścieranie kurzy itp.;
  • mogą również zostać zlecone prace płatne extra, np. porządkowanie strychów, garaży, piwnic, a także mycie okien i prasowanie.

Wymagania:

  • dokładność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • pełna samodzielność;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w Niemczech).

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim;
  • elastyczny grafik;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie płatne na konto pracownika
  • bezpłatne zakwaterowanie dla osób, które w ciągu miesiąca wypracują przynajmniej 150 godzin.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-dortmund-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 1985ea04bdfe5ab2