€ 1,350.00

Praca Niemcy kurier-kierowca od zaraz przy rozwożeniu towaru bez języka Erding

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erding
  • Opublikowany: 26 września 2013 00:06

Poszukiwany pracownik na stanowisko kierowcy kat. B w Erding od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy rozwożeniu towaru, załadunku i rozładunku auta.

Stanowisko: Kierowca

Wynagrodzenie: około 1350 euro netto

Miasto: Erdnig

Termin: praca od zaraz

Zadania:

  • Praca polega na rozładowaniu i załadowaniu samochodu dostawczego
  • do zadań pracownika należeć będzie rozwiezienie produktów do klientów.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B- przynajmniej przez 3 lata
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech
  • możliwość pracy w święta oraz w Sylwestra
  • dodatkowym atutem ale nie przesądzającym będzie znajomość języka niemieckiego

Aplikacja:

Jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie CV na poniższy adres e-mail:

Kontakt: lassal909@gmail.com

ID ogłoszenia: 218523f7125d98f2

10 komentarzy na “Praca Niemcy kurier-kierowca od zaraz przy rozwożeniu towaru bez języka Erding”

  1. witam jestem zainteresowany oferta pracy

  2. Witam jestem zainteresowany pracą w Niemczech nr 725430312

  3. Witam.ta oferta pracy jest idealna dla mnie

  4. Jeżeli oferta jest jeszcze aktualna – jestem nią bardzo zaiteresowany.Prawo jazdy mam od 5 lat,pracowałem też jako kierowca. Język niemiecki na poziomie A1-A2 ,angielski -na poziomie B1 .Szukam pracy na stałe w Niemczech.Proszę o kontakt tel. 48531867717

  5. Witam jestem zaiteresowany panstwa oferto posiadam prawo jazdy kat. B C CE od 87 roku z bezkolizyjnym stazem pracy

  6. Witam,
    pilnie poszukuję pracy, najlepiej w Erding lub w pobliżu.
    Bez języka, znajomość hiszpańskiego.
    Prawo jazdy kat. B.

  7. Dwie kobiety na 25 listopada 2013 @ 14:04

    Szanowni Państwo,

    Pilnie szukamy pracy. Dwie kobiety gotowe do wyjazdu od zaraz 25 i 29 lat. Prawo jazdy kat. b. Doświadczenie w prowadzeniu busa. Niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: ARB ERDING
  • Zarejestrowany od: 22 września 2013

Inne przedmioty dodane przez ARB ERDING

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ARB ERDING »