€ do ustalenia

Praca Niemcy przy produkcji od zaraz w Wehingen jako pomocnik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wehingen
  • Opublikowany: 22 czerwca 2013 01:17

Dla firmy z Wehingen poszukujemy od zaraz osób do pracy w Niemczech przy produkcji elementów drewnianych oraz przy kontroli jakości i pakowaniu gotowych elementów. Oferta dla pracowników ze znajomością języka.

Stanowisko: pomocnik produkcji
Miejsce pracy: Niemcy, Wehingen
Zarobki: do ustalenia

Zadania:
Pracownik zatrudniony w zakładzie produkcyjnym będzie odpowiedzialny za wsparcie procesu produkcji związane z pomocą przy wytwarzaniu elementów wykonanych z drewna. Ponadto obowiązkiem pracownika będzie dokonywanie kontroli jakości gotowych elementów.

Wymagania:
– konieczna i wymagana będzie znajomość języka niemieckiego
– posiadanie zdolności manualnych i zręczności
– mile widziane doświadczenie przy pracy z drewnem
– możliwość wyjazdu do pracy własnym samochodem

Oferujemy:
– legalną pracę w Niemczech w oparciu o niemiecką umowę na czas nieokreślony
– konkurencyjne zarobki
– zakwaterowanie na miejscu zapewnione przez pracodawcę i opłacone
– pracę w miłej atmosferze w dobrych warunkach i w sprawdzonej firmie

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania mogą skontaktować się z ogłoszeniodawcą na stronie www.workservice.pl/Kontakt

ID ogłoszenia: 88151c4e97923f4a