€ od 8,76 Euro/godzinę brutto

Praca Niemcy przy pakowaniu żywności bez doświadczenia Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2013 21:04

Magazyn z Norymbergi poszukuje osób do pakowania żywności. Praca w Niemczech wyłącznie dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz
Wynagrodzenie: 8,76 euro/ godzinę brutto przez okres próbny, później 8 euro/ godzinę brutto
Miasto: Norymberga

Zadania: Praca polega na pakowaniu żywność przy temperaturze 2-4 st. C.

Wymagamy:

  • dobra znajomość języka niemieckiego-swobodne porozumiewanie się w tym języku- sprawdzamy telefonicznie a następnie na rozmowie rekrutacyjnej.
  • Gotowości do podjęcia pracy w Niemczech
  • Poważnych zgłoszeń
  • Dodatkowymi atutami będą: prawo jazdy + samochód oraz licencja na wózek widłowy
  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Możliwość pracy na stałe
  • umowę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
  • min. 170 h pracy miesięcznie.
  • dodatki za pracę w soboty, niedziele i w godzinach nocnych
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • możliwość skorzystania z oferty pracodawcy- zakwaterowania w pokojach dwuosobowych w cenie 130 euro/mc – nie jest to konieczne.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Opłacamy ubezpieczenie i składki emerytalne

Aplikacja;
Chętni proszeni są o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: biuro@ep-personal.com.pl

Dodatkowe informacje:
Uwaga! Rozmowa rekrutacyjna odbywa się we Wrocławiu w języku niemieckim. Prosimy o przemyślane składanie ofert. Tylko osoby z dobrą znajomością języka.
Następna rozmowa rekrutacyjna odbędzie się we Wrocławiu 12września 2013, data wyjazdu do pracy to 16 lub 30 września 2013.

Agencja Pracy EP PERSONAL (nr rejestru agencji zatrudnienia 8821)

Źródło:http://praca.gratka.pl/oferta/pakowacz-1991071.html

ID ogłoszenia: 302520e708124b8c