do ustalenia  €

Praca Niemcy przy pakowaniu dań mrożonych bez języka od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Lista: 25 października 2015 00:54

Poszukujemy od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Hanowerze przy pakowaniu dań mrożonych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hanower
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pakowanie 01/11/15

Zadania:
- pracownik pakuje dania mrożone w pomieszczeniu o obniżonej temperaturze – około 2 stopnie Celsjusza
- należy obsługiwać maszyny produkcyjne
- osoba zatrudniona pakuje mrożonki
- kontrolowanie jakości wyrobów
- porządkowanie stanowiska pracy

Wymagania:
- gotowość do szybkiego wyjazdu
- bez problemów ze zdrowiem
- bardzo dobra sprawność manualna
- radzenie sobie ze stresem
- oferta dla osób bez nałogów
- przestrzeganie zasad higieny osobistej
- przyjazne nastawienie
- zaradność, samodzielność, niezawodność

Oferujemy:
- zakwaterowanie z miesięcznym czynszem wynoszącym 310 euro (potrącone z wynagrodzenia)
- strój do pracy jest zapewniony
- w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia
- dobre wynagrodzenie
- pracę na dłuższy okres
- legalne zatrudnienie na niemieckich zasadach

Aplikacja:
Należy przesyłać zgłoszenie na maila: ganztagsberuf@eclipso.de w temacie proszę podać numer referencyjny znajdujący się w treści ogłoszenia.
Odpowiadamy na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-mrozonek-od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-hanower/

ID Ogłoszenia: 118562c1a0fd3acc

566 liczba wyświetleń, 2 dzisiaj