€ do uzgodnienia

Praca Niemcy przy montowaniu płyt gipsowo kartonowych od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 1 września 2013 23:56

Firma budowlana pilnie rekrutuje na stanowisko monter regipsów. Praca w Niemczech od zaraz przy montowaniu płyt gipsowo kartonowych. Wymagana znajomość języka niemieckiego.

Stanowisko: Monter płyt gipsowo kartonowych

Zadania: Wykonywanie wszelkich prac przy montowaniu płyt gipsowo kartonowych.

Wymagania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • język niemiecki na poziomie umożliwiającym komunikację
  • doświadczenie w podobnej pracy

Oferta:

  • możliwość podjęcia prazy od zaraz
  • opiekę polskiego biura
  • pomoc przy organizacji spraw związanych z wyjazdem oraz wszelkich formalności
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • umowę z Niemieckim pracodawcą
  • umowę o pracę
  • dwutygodniowy okres próbny
  • zamieszkanie i wyżywienie

Aplikacja:
wyślij swój Życiorys wraz z aktualnym zdjęciem oraz podanym okresem dyspozycyjności na poniższy e-mail: rekrutacja@praca-pws.pl
W tytule wiadomości należy podać nr.ref. N/1308/RGP

źródło:http://www.pracazagranicaodzaraz.pl/praca-w-niemczech/regipsiarz-3/
Agencja Pośrednictwa Pracy Professional Work Service (nr rej. agencji: 8225)

ID ogłoszenia: 395223a6a3bd346