€ do uzgodnienia

Praca Niemcy przy inwentaryzacji na magazynie od zaraz Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 26 września 2013 09:51

Magazyn z Bawarii pilnie poszukuje pracownika fizycznego. Niemcy praca przy inwentaryzacji dostępna od zaraz bez doświadczenia polegająca na skanowaniu produktów.

Stanowisko: Pracownik Inwentaryzacji

Miejsce: Bawaria, Hesja, Nadrenia-Palatynat, Badenia-Wirtembergia

Termin: od zaraz

Czas: około 2 miesiące, od października do końca listopada

Zadania:

  • Praca przy inwentaryzacji polega na skanowaniu produktów na magazynie za pomocą elektronicznych skanerów.
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego komunikatywna- bardzo ważne!
  • dokładność, sumienność, obowiązkowość
  • sprawność w liczeniu
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy inwentaryzacji

Oferta:

  • zamieszkanie oraz przejazdy do pracy
  • pomoc przy organizacji wszelkich dokumentów związanych z wyjazdem do pracy w Niemczech
  • szkolenie wprowadzające

Aplikacja:

Poprzez stronę:  http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-inwentaryzacji/niemcy/9294442

ID ogłoszenia: 6075242d5a97f1e6

1 odpowiedź na “Praca Niemcy przy inwentaryzacji na magazynie od zaraz Bawaria”

  1. Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt +48665653950