€ do negocjacji

Praca Niemcy – Programista NET oraz C# (Bawaria)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Opublikowany: 28 czerwca 2013 01:03

Agencja pracy dla klienta z Bawarii poszukuje programisty Net oraz C# do pracy w Niemczech. Do zadań pracownika należeć będzie programowanie w środowiskach NET oraz C#.

Talentica – zespół specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne, dla swojego Klienta, wiodącego na niemieckim rynku podmiotu z branży usług IT, SAP oraz inżynierii, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista
Kod aplikacji: TCI/003/BC/P
Miejsce pracy: Bawaria

Zadania:

  • praca w Bawarii
  • rozwój Front-endu oraz Back-endu
  • programowanie w środowiskach NET oraz C#
  • tworzenie nowych konceptów
  • samodzielna praca nad składowymi oprogramowania

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w programowaniu NET 3.0 oraz C#
  • znajomość WPF, Silverlight oraz Visual Studio 2008/2010
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów informatycznych
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pomoc przy znalezieniu mieszkania na terenie Niemiec
  • pakiet relokacyjny w wysokości 900 Euro
  • 30 dni płatnego urlopu
  • premia w wysokości 13 pensji
  • wysokie zarobki
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez zdobywanie najnowszych certyfikatów

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o przesłanie aplikacji na adres:bogna.czarnecka@manbase.com do dnia 9 lipca 2013 r. W tytule wiadomości należy podać kod aplikacji: TCI/003/BC/P

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 7922

ID ogłoszenia: 31351cbf849774a1