€ 8,50 brutto

Praca Niemcy produkcja, montaż AGD bez znajomości języka od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2014 01:34

Fabryka drobnego AGD w Stuttgarcie poszukuje osób bez języka do pracy w Niemczech na produkcji przy montażu elementów na linii montażowej (suszarki, żelazka, lokówki). Zatrudnienie na okres próbny 2 tygodnie z możliwością otrzymania stałej posady.

Miejsce pracy: Stuttgart
Zarobki: 8,50 euro brutto za godzinę
Stanowisko: pracownik produkcji (montażu)

Zadania:
– praca na linii montażowej przy produkcji drobnego sprzętu – artykułów gospodarstwa domowego
– zadania związane z kontrolą jakości oraz pakowaniem gotowych produktów

Wymagania:
– doświadczenie w przy montażu produkcyjnym
– mile widziane wykształcenie techniczne lub elektroniczne
– umiejętność lutowania będzie atutem
– gotowość do wyjazdu od zaraz na odbycie 2-tygodniowego okresu próbnego
– chęć do podjęcie docelowo stałego zatrudnienia na terenie Niemiec

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki finansowe
– pomoc w znalezieniu taniego mieszkania w Stuttgarcie
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
– bezpłatne przygotowanie i tłumaczenie dokumentów pracownika
– pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „produkcja AGD Stuttgart”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 32153e81637c5f99

2 komentarze na “Praca Niemcy produkcja, montaż AGD bez znajomości języka od zaraz Stuttgart”

  1. Łukasz Worożański na 11 sierpnia 2014 @ 17:35

    Witam bardzo byłbym zainteresowany Państwa oferta pracy na linii montażowej obecnie mieszkam w niemczech i szukam pracy w polsce pracowałem w fabryce produkującej okna dachowe Velux posiadam uprawnienia na wózki widłowe suwnice i prawo jazdy kat B
    mój numer telefonu 669417150

  2. Witam jestem już w Stuttgarcie i posiadam zakwaterowanie. Mam prawo jazdy kat B , uprawnienia spawalnicze MAG 135 oraz doświadczenie w pracy na produkcji. Proszę o kontakt 508600641.