€ 8,20 /h

Praca Niemcy produkcja-montaż AGD bez znajomości języka Hamburg od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 28 września 2014 21:59

Wiodący producent AGD z Hamburga zatrudni od zaraz do pracy w Niemczech przy produkcji-montażu wentylatorów. Oferta bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków na okres 3 miesięcy do końca roku 2014

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: 8,20 euro brutto/h
Liczba wakatów: 5

Zadania:
Fizyczna praca przy taśmie produkcyjnej związana z montażem kolejnych elementów termowentylatorów. Do obowiązków naleć będzie również wyrywkowa kontrola jakości, pakowanie urządzeń oraz układanie na paletach do magazynowania.

Wymagania:
– zręczność, dokładność, dobry wzrok, poczucie estetyki
– umiejętność pracy w grupie
– gotowość do pracy w trybie zmianowym
– dyspozycyjność na najbliższe 3 miesiące do końca roku
– mile widziane osoby z doświadczeniem oraz znające język niemiecki

Oferujemy:
– umowę tymczasową za pośrednictwem agencji
– stawkę godzinową w kwocie 8,20 euro brutto za godzinę
– ubezpieczenie NNW
– wsparcie przy formalnościach

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „produkcja AGD Hamburg”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 9605428a7cacb1ca

1 odpowiedź na “Praca Niemcy produkcja-montaż AGD bez znajomości języka Hamburg od zaraz”

  1. witam, zainteresowana jestem praca, prosze o kontakt przez email:kanakana12290@gmail.com lub pod nr tel 793 245 461