8 /h brutto €

Praca Niemcy produkcja karmy dla zwierząt bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 27 lipca 2014 23:07

Fabryka karmy dla zwierząt poszukuje pracowników produkcji od zaraz. Praca w Niemczech w Berlinie dla osób bez znajomości języka, ale z doświadczeniem w produkcji żywności.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miasto: Berlin
Zarobki: 8 euro brutto na początek (okres próbny 1 miesiąc)
Liczba wakatów: 3

Obowiązki:
- przygotowanie mieszanek do produkcji karmy zgodnie z podanymi proporcjami składników
- obsługa maszyn mieszkających, suszących, pakujących
- pakowanie towaru na palety
- wyrywkowa kontrola jakości
- prace magazynowe

Wymagania:
- siła fizyczna, dobry stan zdrowia
- doświadczenie w produkcji spożywczej
- zdolność do szybkiej nauki obsługi urządzeń produkcyjnych
- gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia po okresie próbnym
- zaświadczenie o niekaralności
- tylko osoby bez nałogów nikotynowych

Oferujemy:
- zatrudnienie na niemieckich warunkach
- stała umowa po okresie próbnym
- pomoc przy znalezieniu mieszkania
- wsparcie przy formalnościach (tłumaczenie dokumentów, kindergeld, zwrot podatku etc.)

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem „produkcja karmy Berlin”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID Ogłoszenia: 50453d56e039dceb

2,816 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

6 Odpowiedzi na “Praca Niemcy produkcja karmy dla zwierząt bez znajomości języka Berlin”

  1. Zainteresowana !!! na 29 lipca 2014 @ 12:58

    Witam,

    jestem zainteresowana pracą.

    Posiadam ksiązeczkę zdrowia, prawojazdy kat B, wykształcenie jako Inżynier Jakości.

    Jestem gotowa na wyjazd.

    Pozdrawiam

  2. tomi6399 na 30 lipca 2014 @ 21:12

    witam serdecznie interesuje mnie ta oferta pracy. pracowałem wcześniej przy produkcji grzybów jadalnych bardzo szybko się ucze mam 23 lata prawo jazdy kat. b i szczere chęci do pracy . uprzejmie proszę o kontakt pod numerem tel. 693-500-582.

  3. wita jestem zainteresowana pracom posiadam doswiadczemie naprodukci oto moj numer tel 723249114

  4. Witam wraz z narzeczonym i siostra jestesmy gotowi na wyjazd w ostatnim tygodniu sierpnia moj nr 721 370 395

  5. Witam Państwa. Wraz z narzeczonym i siostrą jesteśmy zainteresowani pracą. Posiadamy doświadczenie w produkcji spożywczej. Proszę o kontakt pod nr 721 370 395.

  6. Jestem zainteresowana praca razem z kolezanka mamy doświadczenie na produkcji około10lat