€ 9,00

Praca Niemcy pracownik produkcji w Wettringen ze znajomością języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wettringen
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 23:52

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech na produkcji w miejscowości Wettringen przy obsłudze maszyn służących do klejenia plastikowych płyt. Zakwaterowanie zapewnione ok 20 km od miejsca zatrudnienia.

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy, Wettringen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz !
Ilość godzin pracy: min 40/ tygodniowo
Praca dla par !
Obowiązki:
Praca polega na obsłudze maszyn do klejenia plastikowych płyt.
Oferujemy:
stawka : 9,00 euro brutto/h
zakwaterowanie – zapewnione przez pracodawce w Bad Bentheim ok. 20 km od Wettringen
ubezpieczenie zapewnia pracodawca
praca na 3 zmiany
Wymagania:
dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
mile widziane prawo jazdy kategorii B
elastyczność co do pracy w różnych godzinach
mile widziana umiejętność obsługi komputera
Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

ID ogłoszenia: 345575182366578b

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: EUROWORK
  • Zarejestrowany od: 5 listopada 2013

Inne przedmioty dodane przez EUROWORK

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez EUROWORK »