€ 8,50 euro brutto/h

Praca Niemcy pracownik produkcji w fabryce samochodów podstawowy język niemiecki Neuburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuburg
  • Opublikowany: 3 stycznia 2015 01:09

Fabryka samochodów osobowych w Neuburg zatrudni pracowników produkcji z podstawowym językiem niemieckim. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy montażu komponentów.

Polski Holding Rekrutacyjny International działa zarówno na rynku polskim jak i międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy.

Dla naszego klienta z Niemiec z branży automotive poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
PRACOWNIK FABRYKI SAMOCHODÓW

Opis stanowiska pracy:
– montaż części składowych tapicerki w samochodach, zszywanie materiałów i części ze skóry, kompletowanie miejsc siedzących
– rozpoczęcie pracy: styczeń 2015
– praca na trzy zmiany (godz. 6-14, 14-22, 22-6)
– miejsce pracy: 86633 Neuburg an der Donau, Niemcy

Wymagania:
– ponadpodstawowa znajomość j. niemieckiego
– doświadczenie w fabryce samochodów – mile widziane
– dokładność, precyzja, odpowiedzialność
– gotowość do wyjazdu na dłużej

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zatrudnienie na niemieckich warunkach
– zagwarantowane zakwaterowanie (koszt ok. 250 euro)
– pomoc w organizacji formalności

Aplikacje proszę przesyłać na adres: weronika.krzyzanowska@polskihr.pl

ID ogłoszenia: 96654a14502eb009

1 odpowiedź na “Praca Niemcy pracownik produkcji w fabryce samochodów podstawowy język niemiecki Neuburg”

  1. JESTEM ZAITERESOWANY OFERTA

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez PHR International

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez PHR International »