€ 9,42/h brutto + 6 diety

Praca Niemcy pracownik produkcji tworzyw sztucznych pakowanie przy taśmie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 10 lipca 2013 01:53

Agencja pracy dla klienta z Niemiec poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisko pracownik produkcji tworzyw sztucznych przy pakowaniu oraz obsłudze maszyn w fabryce.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Niemcy
Zarobki: 9,42 euro za godzinę brutto + dieta dzienna 6 euro

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za pracę na produkcji w fabryce tworzyw sztucznych. Do zadań będzie należała obsługa maszyn produkcyjnych, wyjmowanie prefabrykatów z form wtryskowych, kontrola jakości w procesie produkcji, pakowanie gotowych wyrobów.

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
– gotowość do pracy zmianowej
– znajomość języka na poziomie komunikatywnym
– własne auto (możliwość wyjazdu własnym samochodem)

Oferujemy:
– legalną pracę w oparciu o niemieckie warunki zatrudnienia
– zapewnione zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
– wszelkie dodatki socjalne
– atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV/Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim) na adres mailowy: Niemcy@euro-labora.com, w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: PROD/DE/2013

ID ogłoszenia: 66851dcaf859f3ae