€ 11euro/h netto

Praca Niemcy – pracownik produkcji okien i drzwi aluminiowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 4 maja 2014 22:40

Aktualne oferty pracy w Niemczech dla pracownika produkcji przy produkcji okien oraz drzwi aluminiowych. Ogłoszenie dla osób z doświadczeniem oraz minimum podstawowym językiem niemieckim.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swojego Klienta z Niemiec kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji okien i drzwi aluminiowych

Opis stanowiska:
-produkcja okien i drzwi aluminiowych
– prace ślusarskie na produkcji
– czytanie rysunku technicznego

Od kandydatów oczekujemy:
– Doświadczenie na produkcji okien i drzwi aluminiowych
– Znajomość rysunków i planów technicznych
– Wykształcenie zawodowe, najlepiej w kierunku ślusarz
– Podstawowa znajomość języka niemieckiego
– Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
– Umowę o pracę
– pracę w renomowanej firmie
– atrakcyjne wynagrodzenie stawka godzinowa według układów zbiorowych
– zagwarantowane zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim i niemieckim na adres rekrutacja.ue@mrjob.pl w tytule maila prosimy o wpisanie PROD/UE/2014.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”

ID ogłoszenia: 63535f8e53db522