€ Do uzgodnienia

Praca Niemcy pomocnik kuchni i do sprzątania od zaraz (Büchelberg)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Büchelberg
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2013 23:46

Hotel z Büchelberg w Niemczech poszukuje pracowników pomocników kuchni oraz do sprzątania pokoi od zaraz. Niemcy praca dla kobiet z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna i przy sprzątaniu pokoi

Zadania: Od osób wymagamy pomocy w obowiązkach wykonywanych w kuchni, sprzątania pokoi gościnnych oraz pomieszczeń służbowych , a także wykonywania zadań zleconych przez pracodawcę.

Kogo poszukujemy: Osób chętnych podjąć pracę za granicą, w wieku pomiędzy 25-50 rokiem życia. Preferowane kobiety.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od 15.09.2013
  • język niemiecki- znajomość podstawowa
  • chęć nauki języka
  • gotowość oraz chęć podjęcia długotrwałej współpracy z Niemieckim pracodawcą
  • staranność oraz motywacja do pracy
Oferta:
  • umożliwiamy państwu podjęcie pracy już od 15 września bieżącego roku
  • zakwaterowanie w oddzielnym pokoju z toaletą i telewizorem-
  • wyżywienie
  • dla naszych pracowników umożliwiamy podjęcie zajęć doszkalających z języka niemieckiego
  • możliwość rozwoju osobistego
  • satysfakcjonującą pensję
  • Pracownikom staramy się zapewniać rodzinne środowisko pracy, dlatego każda osoba zatrudniona będzie miała możliwość regularnego podróżowania do swojego domu.

Aplikacja:

Wyślij nam swoje CV ze zdjęciem w języku niemieckim, świadectwa (jeśli posiadasz) i krótkie nagranie video, na którym przedstawiasz się najlepiej w języku niemieckim. Do tego nie potrzebujesz kamery – wystarczy telefon komórkowy. Nagranie powinno mieć długość co najmniej jednej minuty.

Wyślij wszystkie dokumenty i Twoje pytania na chweinstock@googlemail.com w tytule wpisując Küchenhilfe Bürgerstüble. Odezwiemy się do Ciebie po ok. tygodniu.

 Bürgerstüble w Büchelbergu, jest tradycyjnym i rodzinnym przedsiębiorstwem w pięknym krajobrazowo i silnie rozwiniętym gospodarczo regionie Hohenlohe.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół GastroHelp

ID ogłoszenia: 793521673e4641fc

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: damian321
  • Zarejestrowany od: 22 sierpnia 2013

Inne przedmioty dodane przez damian321

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez damian321 »