€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy pakowanie-sortowanie owoców bez języka dla par Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Opublikowany: 30 marca 2015 01:44

Oferujemy zatrudnienie przy sortowaniu i pakowaniu owoców egzotycznych w Rostock. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego dla par od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz – Sortowacz

Miejsce pracy: Rostock

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę plus dodatki

Obowiązki:

  • Zadaniem pracownika będzie odpowiednie przesortowanie i pakowanie owoców egzotycznych. Te bardziej delikatne odmiany należy dodatkowo umieścić w osłonkach.
  • Do zadań pracownika należeć będzie skompletowanie zamówień na owoce i przygotowanie skrzynek do wysyłki dla sklepów wielkopowierzchniowych.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • zgłoszenia od par
  • obowiązkowość, dokładność
  • nie mylenie zamówień
  • pracowitość
  • umiejętność wypracowywania planów dziennych narzuconych przez przełożonego
  • dobra kondycja fizyczna
  • szybkość i dynamiczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na niemieckich warunkach
  • ofertę dla par
  • możliwość zorganizowania wspólnego zamieszkania w wynajętym mieszkaniu

Aplikacja:

Uwaga! Firma zatrudniająca przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne w Polsce (Poznań). Kandydat musi stawić się na rozmowie osobiście. Poniesione koszty za przejazd nie będą zwracane.

Kandydatów zainteresowanych ogłoszeniem i spełniających podane kryteria prosimy o przesłanie CV na poniższy adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „Sortowanie i pakowanie owoców egzotycznych”

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 23255187e946ad20

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy pakowanie-sortowanie owoców bez języka dla par Rostock”

  1. MAGDA I JAREK na 2 kwietnia 2015 @ 11:45

    jestesmy zainteresowani oferta pracy. prosze o kontakt 503692151