€ 900 euro

Praca Niemcy opiekunka osoby starszej z podstawowym językiem niemieckim, Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 14 września 2017 01:30

Aktualna oferta pracy w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych w Bremen. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka od 30 września przy opiece nad Panią w wieku 66 lat z chorobą Alzheimera.

Nasza firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej
Miejsce pracy: Bremen
Stawka 900 euro za miesiąc pracy
Praca od 30 września stałe zmiany co 8 tygodni

WYMAGANIA:
 doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
 podstawowa znajomość języka niemieckiego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 opieka nad panią66 letnią – chorującą na Alzheimer
 prowadzenie domu
OFERUJEMY:

 Pracę na umowę zlecenie,
 stawka 900 euro miesięcznie netto
 stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
 odprowadzane składki ZUS i EKUZ
 legalną pracę (dokument A1)
 elastyczne wyjazdy
 bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
 wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i 536182612 oraz pod adresem email progressio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 35359b9361d0aae9