€ 1200 euro

Praca Niemcy opiekunka osoby starszej dla starszego małżeństwa Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 00:25

Oferta zatrudnienie od 1-go marca 2015 w Hamburgu. Legalna oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych – opieka nad małżeństwem w wieku 92 i 93 lata.

Oferta od 1 marca, miasto Hamburg, wyjazd na 2 miesiące

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki osób starszych bez wykształcenia medycznego, z doświadczeniem w Niemczech lub rodzinnym.

Pan Gerhard ma 93 lata, nie choruje na nic przewlekle, jego stan wynika z wieku. Jest samodzielny, potrzebuje pomocy jedynie w kąpieli i czasami małej pomocy przy ubieraniu. Porusza się o lasce.

Pani Gertruda ma 92 lata, choruje na demencje, inkontynencje, nadciśnienie oraz osteoporozę, porusza się z wsparciem przy rolatorze (na dworze wózek). Pani miewa stany lękowe.

Podopieczni mieszkają z córką, która zajmuje się gotowaniem, sprzątaniem i zakupami.

Obowiązki przy pani:
• dbanie o higienę podopiecznej (poranna, wieczorna toaleta, mycie, kąpiele itp.), wraz z higieną intymną.
• pomoc w korzystaniu z toalety,
• pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu,
•pomoc przy wstawaniu i poruszaniu się

Dodatkowo:

• sprzątanie, sporadycznie gotowanie

Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym, poszukujemy opiekunki niepalącej oraz mającą doświadczenie jako opiekunka Niemczech.

Kandydatom oferujemy:,
-wynagrodzenie 1150- 1200Euro w zależności od znajomości języka
– odprowadzane składki ZUS i EKUZ
– legalną pracę (dokument A1)
– elastyczne wyjazdy
– duża baza ofert pracy w całych Niemczech
– bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat.

Zainteresowane panie proszę o kontakt tel. 536182612, 957475361 poniedziałek – piatek godz. 9 do 15, sobota 10-13 lub mailowo: progresssio24@wp.pl

ID ogłoszenia: 57954de232557252