€ 1150e

Praca Niemcy – Opiekunka dla Starszej Pani w Sulingen (okolice Bremen)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 24 maja 2015 01:54

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla opiekunki dla starszej pani w miejscowości Sulingen niedaleko Bremen. Zatrudnienie przy opiece nad osobą w wieku 93 lat, cierpiącą na demencję i problemy z poruszaniem się.

Opiekunka dla Starszej Pani, NIEMCY, Sulingen (okolice Bremen).
nr ref: P.Ern.

MEDCARE24 oferuje zatrudnienie opiekunek dla osób starszych zamieszkałych na terenie Niemiec.

Oferujemy:
– wynagrodzenie 1150 euro
– legalne zatrudnienie
– organizację wyjazdu i powrotu do Niemiec oraz zwrot kosztów przejazdów
– ubezpieczenie zdrowotne na terenie Niemiec
– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
– wsparcie i regularny kontakt ze strony naszych konsultantów w Polsce oraz w Niemczech

Opis:
Podopieczna ma 93 lata, waży 47 kg, mierzy 160 cm. Mieszka z mężem w domu jednorodzinnym w miejscowości Sulingen (okolice Bremen). Do dyspozycji 2 pokoje z własną łazienka, TV, internet. Córka podopiecznej mieszka w Hannoverze.
Podopieczna ma problemy z poruszaniem się, jest po udarze, ma nadciśnienie, osteoporozę oraz demencję (duża dezorientacja co do czasu i miejsca, nieznaczne co do osób i sytuacji ). 1 raz dziennie przychodzi pomoc ambulatoryjna. Występują nieznaczne problemy z mową, słuchem i wzrokiem. Pani porusza się przy wsparciu, nie jest wymagany transfer. Na miejscu do dyspozycji krzesło-toaleta, podnośnik przy wannie. Pani kontroluje potrzeby fizjologiczne, przyjmuje środki nasenne, wiec noce przesypia.
Poszukiwana opiekunka od zaraz z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, niepaląca.

Opis stanowiska:
– wsparcie w codziennym funkcjonowaniu
– dbanie o higienę i dobre samopoczucie podopiecznych
– prowadzenie gospodarstwa domowego

Oczekiwania:
– bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
– brak nałogów
– doświadczenie w opiece nad osobą starszą
– pogodne usposobienie

W przypadku zainteresowanie ofertą pracy, prosimy o kontakt na adres kontakt@medcare24.pl
wpisując w temacie numer ref: P.Ern., lub pod nr tel.519 649 047

ID ogłoszenia: 491555f41efa7e97

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Medwork24
  • Zarejestrowany od: 17 grudnia 2012

Inne przedmioty dodane przez Medwork24

Ostatnie przedmioty dodane przez Medwork24 »