€ 1800 euro

Praca Niemcy – operator wózka widłowego w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: köln
  • Opublikowany: 1 marca 2015 01:17

Agencja pracy za granicą dla kontrahenta w Kolonii poszukuje Polaków do pracy w Niemczech na stanowisko operatora wózka widłowego. Propozycja kierowana wyłącznie dla osób ze znajomością języka.

Firma Walter-Fach-Kraft to renomowana niemiecka firma istniejąca na rynku już od 17 lat. Posiadamy ponad 30 oddziałów na terenie Niemiec oraz Austrii. Zatrudniamy ponad 2200 osób.

Obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO z j. niemieckim

Miejsce pracy: Niemcy, Kolonia

Nr referencyjny: DE/15/GAB/Köln

Obowiązki:
– Obsługa wózków widłowych
– Kompleksowe prace związane z obsługą magazynu
– Zachowanie norm i standardów BHP
– Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
– Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (zaświadczenie o ukończeniu kursu operatora wózka widłowego)
– Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
– Sumienność wykonywanej pracy
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
– Niemiecką umowę o pracę
– Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
– Pełen pakiet socjalny
– Pomoc w organizacji przejazdu i zakwaterowania
– Płatny urlop, dodatek świąteczny, płatne nadgodziny
– Pomoc w uzyskaniu meldunku, klasy podatkowej w Niemczech

Zainteresowane osoby ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych na adres e-mail

info@walterfachkraft.pl

Bedziemy kontaktować się wybranymi kandydatami:

ID ogłoszenia: 66554ec5335b792d