€ do uzgodnienia

Praca Niemcy od zaraz w hotelu (restauracji) dla kelnerki – kelnera Göhren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Göhren
  • Opublikowany: 12 stycznia 2014 22:36

Hotel z Göhren zatrudni pracowników w charakterze kelnera – kelnerka. Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz w restauracji przy witaniu, obsłudze gości oraz podawaniu posiłków.

Stanowisko: Kelner/kelnerka

Lokalizacja: Göhren, Niemcy

Hotel: Best Western Alexa Hotel

Wynagrodzenie: do ustalenia

Termin: od zaraz

Zadania:

  • Praca w hotelowej restauracji przy witaniu gości, wskazywanie wolnych stolików, utrzymywanie dobrego kontaktu z klientami.
  • Do zadań należeć będzie obsługa i podawanie dań oraz napoi.

Oczekiwania:

  • swobodna umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim
  • doświadczenie
  • pozytywne podejście, otwartość, komunikatywność
  • profesjonalizm,
  • nienaganny wizerunek

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie plus napiwki
  • zapewniony pełen pakiet socjalny
  • pracodawca pomaga przy organizacji przejazdu do Niemiec
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowani proszeni są o przesłanie CV w języku niemieckim na poniższy adres, w aplikacji prosimy zamieścić aktualne zdjęcie oraz informację na temat stanowisko na jakie aplikujecie:
aleksandra@alexahotel.de

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-213n7b/

ID ogłoszenia: 39852cec94be8573