€ 8,50 euro brutto/h

Praca Niemcy od zaraz Stuttgart pakowanie na produkcji w branży motoryzacyjnej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 6 grudnia 2013 10:23

Firma z branży samochodowej ze Stuttgartu poszukuje pracownika na produkcję. Praca w Niemczech od zaraz na linii produkcyjnej przy pakowaniu gotowych elementów.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Termin: Od zaraz

Obowiązki:

  • Praca na linii produkcyjnej przy pakowaniu gotowych części samochodowych.

Oczekujemy:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy za granicą
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadanie własnego samochodu
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferta:

  • Niemieckie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zapewniony pełny pakiet socjalny
  • zamieszkanie koszt pokrywa pracodawca
  • dodatkowo płatna będzie praca w święta, niedziele i na nocne zmiany
  • praca odbywa się w systemie 3 zmianowym
  • w piątki dla pracowników przysługuje pożywienie oraz napoje

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikacji.

  • CV w języku niemieckim prosimy przesłać na adres: karolina.ciotucha@fischer-cc.de
  • W razie niejasności prosimy o kontakt telefoniczny Karolina Ciotucha: Tel.+49 711 230 789 82

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-niemcy-stuttgart-id200529.html

ID ogłoszenia: 63752a10178e85da