€ 9 za godzinę brutto

Praca Niemcy od zaraz sprzątanie lotniska w Monachium podstawowy język niemiecki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 22 stycznia 2016 13:40

Lotnisko w Monachium poszukuje od zaraz osób do sprzątania. Ogłoszenie pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka oraz dobrym wynagrodzeniem. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dojazdy do pracy.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka lotniska.
Stawka godzinowa: 9 euro brutto.
Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Monachium.

Obowiązki na stanowisku:

  • sprzątanie oraz dezynfekcja toalet;
  • opróżnianie śmietników;
  • bieżące dbanie o porządek na terminalach.

Wymagania:

  • umiejętność dokładnego sprzątania;
  • schludność;
  • możliwość pracy na dłuższy czas;
  • dobry stan zdrowia;
  • zaświadczenie o niekaralności;
  • uczciwość, punktualność; uśmiech na twarzy.

Oferujemy:

  • pracę zmianową;
  • stabilną umowę na niemieckich warunkach;
  • możliwość nadgodzin;
  • zakwaterowanie 3 km od lotniska;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • pomoc we wszelkich sprawach formalnych;
  • kontrakt bezpośrednio z pracodawcą.

Aplikacje:
Swoje kandydatury na to stanowisko prosimy wysyłać przez formularz internetowy: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-na-lotnisku-niemcy-3098928.html
lub poprzez telefon na numer 12 661 64 00
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W sytuacji gdy wysyłają Państwo CV, konieczne jest załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://praca-niemcy123.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-z-podstawowa-znajomoscia-jezyka-przy-sprzataniu-lotniska-w-monachium/

ID ogłoszenia: 56856a21469820a6