€ do uzgodnienia

Praca Niemcy od zaraz przy wykończeniach dla budowlańców malarz Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Opublikowany: 9 listopada 2014 20:18

Firma z branży budowlanej poszukuje Polaków do podjęcia pracy w Niemczech przy malowaniu i tapetowaniu ścian. Ogłoszenie z Mannheim dla malarza z doświadczeniem.

Stanowisko: Malarz

Miejsce pracy: Mannheim

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za odpowiednie przygotowanie powierzchni do malowania i tapetowania, odpowiedni wybór narzędzi oraz samodzielne wykonanie zadania.
  • Praca polegać będzie również na innych pracach wykończeniowo-remontowych.
Oczekiwania:
  • priorytetowym wymaganiem jest udokumentowane doświadczenie w pracy malarza, najlepiej na terenie Niemiec
  • posiadanie wykształcenia budowlanego kierunkowego
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane osoby z własnym samochodem – prosimy o oznaczenie tego w swoim zgłoszeniu ponieważ działa to na korzyść
  • umiejętność pracy zgodnie z nowymi technologiami
Oferujemy:
  • zatrudnienie w renomowanej firmie z branży budowlanej
  • dobre warunki płacowe
  • zorganizowane zamieszkanie
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie oraz odprowadza składki
  • zatrudnienie odbywać się będzie na warunkach niemieckich
  • oferta pracy na dłużej
Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 153545fa71cd613a