€ 12,84 EUR/h

Praca Niemcy od zaraz pakowanie pralin dla par bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 15 listopada 2018 19:58

Poszukiwane pary od zaraz do pakowania pralin czekoladowych w fabryce z Lipska. Praca w Niemczech bez znajomości języka z przygotowanym zakwaterowaniem oraz dobrymi zarobkami.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Zarobki: 12,84 EUR/h.

Start: od zaraz.

Ilość miejsc: 6.

Zakres obowiązków:

  • układanie czekoladek na plastikowych tackach;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pilnowanie porządku na stanowisku;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Wymagania:

  • zręczność, zdolności manualne;
  • zaletą będzie doświadczenie zdobyte w gastronomii;
  • mile widziane zgłoszenia od par;
  • sumienne podejście do obowiązków;
  • odpowiedzialność;
  • dobra organizacja;
  • chęć do pracy na zmiany.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na czas określony do końca roku;
  • przedłużenie dla najlepszych osób;
  • zakwaterowanie płatne 150 euro od osoby lub 250 euro od pary;
  • pomoc polskiego opiekuna;
  • możliwość wykupienia tanich obiadów w stołówce na terenie fabryki.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem i krótki opis swojej osoby prosimy wysyłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w temacie wiadomości: „Pakowanie pralin czekoladowych, Lipsk/10/2018”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-pralin-lipsk/

ID ogłoszenia: 1445bed6b59d8c70