€ 1850-2350 euro/m-c brutto

Praca Niemcy od zaraz na produkcji rowerów bez znajomości języka 2018 Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Opublikowany: 27 lipca 2018 22:21

Dobrze płatna praca w Niemczech 2018 dla kandydatów bez znajomości języka oraz doświadczenia. Od zaraz zatrudnimy w fabryce z Duisburga na produkcji rowerów przy montażu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Duisburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 1850 do 2350 euro za miesiąc brutto w zależności od poziomu znajomości języka i doświadczenia

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce będzie polegała na montażu części rowerów z użyciem narzędzi i elektronarzędzi
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości oraz pakowaniem

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • atutem będzie doświadczenie w serwisie rowerowym
  • zręczność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • mile widziani kandydaci uprawiający kolarstwo
  • dokładność i staranność

Oferujemy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie na 3 miesiące z perspektywą przedłużenia współpracy
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • dobre zarobki
  • zamieszkanie na miejscu za 250 euro

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja rowerów – montaż, Duisburg 07-08/2018” należy wysyłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-duisburg/

ID ogłoszenia: 8795b5b418583ded